Stardoll Rewards - ocenění

25. července 2011 v 13:06
Stardoll návštěvníky také dobře odměňuje, proto se každý může při troše snahy jednoho dne dočkat zlaté sošky ve svém pokoji. A jaké a za co přesně? To se dozvíte v tomto článku!

Covergirl
Toto prestižní mezinárodní ocenění je udělováno za nejvíce hlasů ostatních návštěvníků. Jde o hodnocení vzhledu vaší Medoll a vašeho domu. Čím více peněz a snahy do toho vložíte, tím větší máte šanci. Covergirl také vyhrává ocenění v podobě 50 starcoins.


National Covergirl
Národní verze Covergirl, platí stejná pravidla, každý den se z každého státu vybírá ta hráčka, která nasbírala nejvíce hlasů. Pokud se stanete NC, je velká pravděpodobnost že Vás brzy čeká třeba i Covergirl ocenění.

Album Creator
Vaše album můžete stylizovat do mnoha podob a využít všechny vaše kreativní smysly. Pokud se vaše album bude líbit jiným návštěvníkům, máte reálnou šanci na výhru této ceny.

Scenery Creator
Sceneries jsou koláže které vytváříte podobně jako album, ale máte na výběr ještě více věcí, pozadí a podobně. Hodnotí se opět členy Stardoll, ale také vedením komunity Stardoll, například při soutěžích a podobně.

Game Player Award
Stačí pokořit státní (v našem případě Český) rekord v jakékoliv hře na čas a body, a máte doma krásné ocenění. Nezapomeňte ale, že není všechno jen o rekordech a zahrejte si i odpočinkové hry jako je Wedding Cake.

Designer Awards
Ve Stardoll můžete své vlastní oblečení také navrhovat! A nejlepší návrhy, volené ostatními, získají tuto prestižní cenu.


Catwalk
Uložíte svůj nejpovedenější outfit do alba a o ničem ani nemusíte vědět, ale na mole v Catwalk vás mohou zvolit za modelku dne! I za tohle je krásná soška v podobě boty.


Photograph
Foťák máte ve svém domě vždy po ruce a můžete tak zvěčnit každý rožek svých pokojů a detal vašeho outfitu. Nejlepší fotky získávají ocenění také, takže hurá do toho!


Competitons & Starplaza Sales
Stardoll pořádá často soutěže, proto se nebojte zúčastnit, a můžete vyhrát obrovskou spoustu cen! Utraťte v Starplaze za týden 300 stardollarů, a získáte 5 kusů oblečení a 500 starcoins zdarma! I tak může znít nabídka ve zprávě, získáte hodnotné ceny, které později můžete případně draze prodat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama